| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Zastosowanie | przełączniki samochodowe |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Znamionowa siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Znamionowa siła losowa | 20000n |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Przyśpieszenie | 100G |
| Prędkość znamionowa | 2,0 m/s |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| Nazwa | Stół wibracyjny |
|---|---|
| Norma testowa | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Rodzaj | Stół wibracyjny |
| Materiał | stali |
| napięcie | 380 V/50 Hz |
| Ładowność | 50 kg |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 20 Hz do 2000 Hz |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 200 kg |
| Model | wstrząsarka wibracyjna o wysokiej częstotliwości |
| ciężar ruchomej cewki | 14 kg |
|---|---|
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| System sterowania | Komputer |
|---|---|
| Czujnik przyspieszenia | 2 sztuk |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 g |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |