| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| Tryb wibracji | Losowe przemiatanie sinusoidalne |
| Wibracja | 3 osie |
|---|---|
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Maksymalne obciążenie | 450kg |
| Zastosowanie | Akumulator |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Zastosowanie | LED, opakowanie, bateria |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Użycie | test wibracji |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 900 x wys. 500 x gł. 600 mm |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | Szer. 1400 x wys. 950 x gł. 1200 mm |
| Tom | 270 litrów |
| Próba soli | NSS ACSS |
| Objętość sprayu | 1,0 ~ 2,0 ml /80 cm2 /h |