| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przemieszczenie | 25mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 180 kg |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Moc | 380 V, 3 fazy |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5~2800 Hz |
| Przesunięcie | 100 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Norma testowa | ISTA 3A |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| załadunek | 270 kg |
| siła wibracyjna | 300kgf |
|---|---|
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Materiał stołu | Stop aluminium |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Aplikacja | Bateria |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Zastosowanie | LED, opakowanie, bateria |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Użycie | test wibracji |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |