| świadectwo | ISO 9001:20015, CE |
|---|---|
| Wibracja | 3 osie |
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standardowy | ISO 16750 |
| Władza | Elektroniczny |
|---|---|
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | 3 osie |
| siła wibracji | niestandardowe |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Aplikacja | LED, części samochodowe |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium B+R |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | 3 osie |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| Podanie | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Moc | 380v 3 fazy |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | AC380V |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standard | ISO 16750 |
| Zastosowanie | Akumulator pojazdu elektrycznego |
| badanie | sinusoidalne i losowe |