| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar twornika | 450 mm |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Maksymalny ładunek | 300 kg |
| Zastosowanie | LED, CZĘŚCI SAMOCHODOWE, AKUMULATOR |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Moc | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| Władza | Elektroniczny |
|---|---|
| siła wibracji | 6000N |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | 3 osie |
| Platforma | 600*600mm |
| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| System sterowania | Sterowanie cyfrowe |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wymiar | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 2000 Hz |
| Materiał | Stopy aluminium |