| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 25mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| załadunek | 300 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 40 KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 75 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| ładowanie | 500 KG |