| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| Dokładność | 0,05 |
|---|---|
| Moc | 7KW, AC380V 220V |
| Klasa ochrony | IP66 |
| Woltaż | 380 V |
| Niska temperatura | -40 ℃ |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730 * 550 * 650 mm L * W * H lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300mm |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Władza | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Władza | Elektroniczny |
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Czujnik przyspieszenia | 1 proc. |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| SZOK ODPORNOŚCI | Urządzenie izolujące wstrząsy |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |