| Norma testowa | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Aplikacja | Moduły akumulatorów litowo-jonowych |
| Władza | Elektroniczny |
| kierunek wibracji | X, Y, Z trójosiowe |
| Wibracja | 3 osie |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standard | Norma ISTA |
| Aplikacja | Opakowanie |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Władza | 750 W |
| Norma testowa | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Materiał | stali |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Inne nazwy | Otrząsacz wibracyjny |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Nazwa produktu | Stół wibracyjny |
|---|---|
| Model | ES-10 |
| częstotliwość | 3 Hz do 2000 Hz |
| Rozmiar tabeli | Dostosowane |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Maksymalne przyspieszenie twornika | 100 gramów |
|---|---|
| Model | Seria ES |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz - 2000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Maksymalny ładunek | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |