| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Standardowy | UL 1642 |
| Władza | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Zastosowanie | akumulator, części samochodowe |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 1000*1000mm |
| Władza | Elektroniczny |
|---|---|
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | 3 osie |
| siła wibracji | niestandardowe |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| frequency | 5-3000hz |
| application | Li-ion Battery |
| vibration direction | Vertical & Horizontal |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 Hz |
| przemieszczenie | 40 mm |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |