| Strefa testowa | 216L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70~+180 stopni. |
| Zakres wilgotności | 10 ~ 98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | akumulator litowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | ISO 9001:2015 |
| Funkcja | Test drgań sinusoidalnych |
| siła wibracji | 10000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Norma testowa | ISTA |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ciężar ruchomej cewki | 14 kg |
|---|---|
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Tryb | Wyszukiwanie sinusoidalne, losowe, szokowe, rezonansowe i zatrzymanie |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001:2008 |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5~3500 Hz |
| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |