| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Władza | Elektroniczny |
|---|---|
| siła wibracji | 6000N |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | 3 osie |
| Platforma | 600*600mm |
| Władza | Elektroniczny |
|---|---|
| siła wibracji | 6000N |
| Rodzaj | Typ wysokiej częstotliwości |
| Wibracja | 3 osie |
| Platforma | 600*600mm |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Nazwa produktu | Wytrząsacz elektrodynamiczny |
|---|---|
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2000 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 g |