| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Standard | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Max. Przemieszczenie | 51mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| załadunek | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730 * 550 * 650 mm L * W * H lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300mm |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Władza | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Aplikacja | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |