| Zmuszać | 6KN |
|---|---|
| Standardowy | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Zastosowanie | Akumulator |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| załadunek | 270 kg |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła wibracji | 1000kgf |
|---|---|
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Materiał stołu | Stop aluminium |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| testy wibracyjne | sinusoidalne i losowe |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| Fala wibracyjna | sinus |
|---|---|
| Zastosowanie | Opakowanie |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Kontroler | WENZO |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |