| Standardowy | mil-std 810G |
|---|---|
| siła wibracji | 20KN |
| Użycie | Maszyna do testowania wibracji |
| Nazwa produktu | Cena maszyny do testowania drgań elektromagnetycznych |
| Zakres częstotliwości | 2~2500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| losowa siła | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + poziome |
| Max. Maks. load Załaduj | 300 kg |
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Metoda wibracji | Sinus i losowe wibracje |
|---|---|
| Podanie | części elektryczne |
| Sine Force | 20000N |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. | 2,0 m / s |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 1000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Zastosowanie | LED, opakowanie, bateria |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Użycie | test wibracji |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 85MM |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium B+R |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | 3 osie |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | pakiet baterii |
| spełniać normy | IEC62133 |