| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Standardowy | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. przemieszczenie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| załadunek | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 6KN |
|---|---|
| Standard | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe, opakowania |
| Fala wibracyjna | sinus |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Kontroler | WENZO |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Zasilacz | AC380V |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |