| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| losowa siła | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Max. Maks. load Załaduj | 450kg |
| Częstotliwość | 5~2800 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Standardowy | Norma UN38.3 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| kierunek wibracji | X, Y, Z trójosiowe |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Tryb wibracji | Sinus losowy |
| Przesunięcie | 25 ~ 100 mm |
| Średnica ruchomej cewki | 150 ~ 870 mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| spełniać normy | ISTA |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Norma testowa | norma iec 60068 |
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 80 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |