| ciężar ruchomej cewki | 14 kg |
|---|---|
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| ciężar ruchomej cewki | 14 kg |
|---|---|
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Tryb | Wyszukiwanie sinusoidalne, losowe, szokowe, rezonansowe i zatrzymanie |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| System sterowania | Sterowanie cyfrowe |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wymiar | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 2000 Hz |
| Materiał | Stop aluminium |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Aplikacja | LED, części samochodowe |
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2000 Hz |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skaker | Wytrząsarka wibracyjna |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skaker | Wytrząsarka wibracyjna |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |
| siła sinusoidalna | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Normy testowe | DO-160F MIL-STD-810 |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Maks. przemieszczenie | 100mm |
| Funkcja | Test drgań sinusoidalnych |
|---|---|
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Norma testowa | ISO 16750-3 |
| Wibracja | 3 osie |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |