| Wibracja | 3 osie |
|---|---|
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Maksymalne obciążenie | 450kg |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Zastosowanie | Akumulatory motocyklowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Siła wstrząsania | 3KN |
| Standardowy | IEC 60095-7 |
| Zakres częstotliwości | 3~3500 Hz |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Zastosowanie | przełączniki samochodowe |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m / s |
| Przemieszczenie | 75 mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 500 kg |
| Maksymalna prędkość | 2,5 M/s |
|---|---|
| Maksymalna siła | 2000 N |
| Rozmiar tabeli | 300 mm x 300 mm |
| Poziom hałasu | Mniej niż 70 dB |
| Gwarancja | 1 rok |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |