| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810F |
| Cechy | sinusoidalny i losowy test szokowy |
| siła wibracji | 30000N |
| Przesunięcie | 100mm |
| siła wibracyjna | 30000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowe poziome |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Rozmiar tabeli | 1000*1000 mm |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | AC380V |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| System sterowania | Sterowanie cyfrowe |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wymiar | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 2000 Hz |
| Materiał | Stopy aluminium |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz do 3000 Hz |
| Przemieszczenie uderzenia | 51 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 14 kg |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Oceniane losowo | 10000n |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe | 1000m/s2 |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Tabela wibracji | Szer.800*Gł.800mm |
| ruchoma cewka | 14 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |