| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 Hz |
| przemieszczenie | 40 mm |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Zmuszać | 2000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 40 KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| Oceniane losowo | 10000n |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe | 1000m/s2 |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Tabela wibracji | Szer.800*Gł.800mm |
| ruchoma cewka | 14 kg |
| Waga | niestandardowe |
|---|---|
| Zakres częstotliwości testowej | 0,1-3000 Hz |
| Analiza danych | Czas, Częstotliwość, Modalne |
| Wymiar | niestandardowe |
| System bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, ochrona przed przeciążeniem |