| Ładowność | 50 kg |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 20 Hz do 2000 Hz |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 200 kg |
| Model | wstrząsarka wibracyjna o wysokiej częstotliwości |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz do 3000 Hz |
| Przemieszczenie uderzenia | 51 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 14 kg |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie | 1000m/s2 |
| Maksymalna prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Aplikacja | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Aplikacja | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000n |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Maks. Prędkość | 1,8 m/s |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Norma testowa | jest 2a 3a |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Znamionowa siła sinusoidalna | 20000n |
| Znamionowa siła losowa | 20000n |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Przyśpieszenie | 100G |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Zastosowanie | monitor |
| Norma testowa | MIL STD 810F |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Maksymalny rozmiar twornika | 450 mm |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| Maksymalny rozmiar stołu | 1500*1500mm |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Model | Seria ES |