| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Nazwa | Stół wibracyjny |
|---|---|
| Norma testowa | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Rodzaj | Stół wibracyjny |
| Materiał | stali |
| napięcie | 380 V/50 Hz |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 80 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| siła sinusoidalna | 2000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| System sterowania | Komputer |
|---|---|
| Czujnik przyspieszenia | 2 sztuk |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 g |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Nazwa produktu | układ do testów wibracyjnych |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie twornika | 100 gramów |
| Maksymalny ładunek | 300 kg |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |