| sine force | 6000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| displacement | 25mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| application | Accelerated Vibration Testing |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Wibracja | wibracje pionowe |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| Standard testowy | MIL-STD-810G |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Siła wstrząsania | 20 KN |
| Odpowiednie dla | Maksymalne obciążenie elementów testowych 300 kg |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | pionowe poziome |
| Aplikacja | Bateria |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Siła | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Aplikacja | Opakowanie |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Aplikacja | Pakiet |
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Norma testowa | jest 2a |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | X, Y, Z trzy osie |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | 100mm |
| Standardowy | mil-std 810G |
|---|---|
| siła wibracji | 20KN |
| Użycie | Maszyna do testowania wibracji |
| Zastosowanie | Produkty elektromechaniczne |
| Zakres częstotliwości | 2~2500 Hz |