| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Moc | 380 V 3 faza |
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | układ do testów wibracyjnych |
| Podanie | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Aplikacja | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Woltaż | 380 V. |
| Świadczona usługa po sprzedaży | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| sinusoidalna siła | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Moc | 380 v 3 fazy |
| Zakres częstotliwości (HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Znamionowa siła sinusoidalna | 1000~350000 |
| Maksymalne obciążenie | 70 ~ 4500 kg |
| Ruchoma cewka | 2,5 ~ 300 kg |