| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła sinusoidalna | 2000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Zastosowanie | Akumulatory motocyklowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Siła wstrząsania | 3KN |
| Standardowy | IEC 60095-7 |
| Zakres częstotliwości | 3~3500 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Moc | 380 V 3 faza |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| Częstotliwość | 5~2000 Hz |
|---|---|
| siła wibracji | 3000N |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Maks. przemieszczenie | 25 mm |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Wibracja | wibracje pionowe |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |