| Obsługa urządzenia | Sprężyna śrubowa |
|---|---|
| częstotliwość | Od 3 do 3500 Hz |
| Kierunek wibracji | Wibracje pionowe |
| Standard | UN38.3 Standard |
| Ekspander | 300 * 300 mm |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Aplikacja | Automobilowy |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Standardowy | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Zastosowanie | Smartfony , Telefon komórkowy , Komponenty |
| Użycie | testy wibracyjne |
| Częstotliwość | 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 100 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Ładowanie | 180 kg |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 1000*1000mm |
| Podanie | materila, części samochodowe, opakowania, produkty do użytku domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V. |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, sprzęt elektroniczny, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnict |
| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |