| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 250 kg |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
|---|---|
| napięcie | 3 fazy 380V/50Hz |
| Zakres częstotliwości | 5 Hz do 3000 Hz |
| Kierunki wibracji | 3 osie |
| Zastosowanie | Bateria litowa |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810F |
| Cechy | sinusoidalny i losowy test szokowy |
| siła wibracji | 30000N |
| Przesunięcie | 100mm |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standardowy | ISO 16750 |
| Zastosowanie | Zestaw akumulatorów do pojazdów elektrycznych |
| badanie | sinusoidalne i losowe |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| kierunek wibracji | Pionowe lub poziome |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 600*600mm |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| Zastosowanie | laboratoryjne i przemysłowe |
|---|---|
| siła wibracji | 20000N |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |