| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Nazwa produktu | układ do testów wibracyjnych |
| Model | ES-10 |
|---|---|
| Sine Force | 10000N |
| częstotliwość | 3-3000 Hz |
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| SZOK ODPORNOŚCI | Urządzenie izolujące wstrząsy |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Aplikacja | LED, części samochodowe |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| Funkcja | Wibracje sinusoidalne |
|---|---|
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standard | ISO 16750 |
| Zastosowanie | Zestaw akumulatorów do pojazdów elektrycznych |
| badanie | sinusoidalne i losowe |