| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Tryb wibracji | Sinus losowy |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Średnica ruchomej cewki | 230 mm |
| Aplikacja | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Woltaż | 380 V. |
| Świadczona usługa po sprzedaży | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 80 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | X, Y, Z trzy osie |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | 100mm |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Typ | Maszyna do testowania udarności |
|---|---|
| Dokładność | 0.1 |
| Moc | 10 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Władza | 380v 3 fazy |