| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| spełniać normy | ASTM D999-01 |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Prędkość nominalna | 1,2 m/s² |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalne ładowanie | 70 KG |
| Rodzaj | pionowe &x,y,z |
| Model | ES-10 |
|---|---|
| Sine Force | 10000N |
| częstotliwość | 3-3000 Hz |
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001:2008 |
| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Wsparcie dostosowane | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Wsparcie dostosowane | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |