| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Dokładność | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Moc | 4KW |
| Woltaż | 220 V |
| System chłodzenia | chłodzenie wiatrem |
| Wymiary wewnętrzne | 400X500X400 mm |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
|---|---|
| Tom | 8000L |
| Zakres temperatur | -70~200C |
| Zakres wilgotności | 20%~ 98%RH |
| Średnica otworu badawczego | Dia. Śr. 100mm 100 mm |
| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 40kva |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Kierunek wibracji | Poziomy pionowy |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25 |
| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |