| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 40kva |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Kierunek wibracji | Poziomy pionowy |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25 |
| Zakres częstotliwości | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 1,8 m/s² |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ładowanie maksymalne | 70 kg |
| Typ | XYZ |
| Zakres temperatur | -70 ℃ ~ 150 ℃ |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Dokładność wilgotności | ±2,5% wilgotności względnej |
| Zasilanie | AC220V, 50/60Hz |
| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |