| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810F |
| Cechy | sinusoidalny i losowy test szokowy |
| siła wibracji | 30000N |
| Przesunięcie | 100mm |
| kierunek wibracji | Pionowa |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Zastosowanie | monitor |
| Norma testowa | MIL STD 810F |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| break | ASLi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Standard | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. przemieszczenie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Norma testowa | MIL STD 810F |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |