| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | XYZ Trzy osie |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| Nazwa produktu | Stół wibracyjny |
|---|---|
| Model | ES-10 |
| częstotliwość | 3 Hz do 2000 Hz |
| Rozmiar tabeli | Dostosowane |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przemieszczenie | 25mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 40 KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Zastosowanie | Opakowanie |