| Siła wibracji | 30kN |
|---|---|
| Podanie | Bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Test | Zaszokować |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Norma testowa | norma iec 60068 |
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| sinusoidalna siła | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8m/s |
| przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300kg |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |
| siła wibracyjna | 30 KN |
|---|---|
| Zastosowanie | bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100G |
| test | Zaszokować |
| Nazwa produktu | Mechaniczna maszyna uderzeniowa |
|---|---|
| Kierunek szoku | Osiowy, poziomy, pionowy |
| Czas trwania szoku | Do 10 ms |
| siła uderzenia | Do 1500G |
| Akcesoria do testów wstrząsowych | Akcesoria do testów wstrząsowych |