| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| siła wibracyjna | 30 KN |
|---|---|
| Aplikacja | Bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Test | Zaszokować |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Kierunek wibracji | pionowo lub x, y, z |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Norma testowa | IEC 60068-2 |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| załadunek | 300 kg |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Norma testowa | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |