| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Prędkość nominalna | 1,2 m/s² |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalne ładowanie | 70 KG |
| Rodzaj | pionowe &x,y,z |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Norma testowa | norma iec 60068 |
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 900 x wys. 500 x gł. 600 mm |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | Szer. 1400 x wys. 950 x gł. 1200 mm |
| Tom | 270 litrów |
| Próba soli | NSS ACSS |
| Objętość sprayu | 1,0 ~ 2,0 ml /80 cm2 /h |
| Table Size | 200*200mm |
|---|---|
| max. load | 10kg |
| test standard | IEC60068-2-27 |
| acceleration range | 150~15000m/s2 |
| pulse width | 0.6~18 |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |