| Wymiar | 1000 mm * 1000 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wilgotność | 10-98% wilgotności względnej |
| Nazwa produktu | 302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50); |
| interfejs | USB/RS232 |
| Zasilanie | AC 220V lub 380 V (dostępny jest transformator) |
|---|---|
| Wymiar | 1000 mm*1000 mm*1000 mm |
| Interfejs | USB/RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wilgotność | 10-98%RH |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 30KW |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 400 x wys. 500 x gł. 400 mm |
|---|---|
| Tom | 80 litrów |
| Zakres temperatur | -40~150°C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Szybkość wzrostu temperatury | 3,0°C/min |
| Zakres temperatur | RT+10°C~80°C (opcjonalnie 80°C ~150°C) |
|---|---|
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Rozdzielczość temperatury | 0,1 ℃ |
| Jednolitość temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Szybkość wzrostu temperatury | 0,1 ~ 3,0 (°C/min) |
| Dokładność | 0,01 |
|---|---|
| Moc | 25 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 900 x wys. 500 x gł. 600 mm |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | Szer. 1400 x wys. 950 x gł. 1200 mm |
| Tom | 270 litrów |
| Próba soli | NSS ACSS |
| Objętość sprayu | 1,0 ~ 2,0 ml /80 cm2 /h |
| Dokładność | 0,1, +/- 0,5°C |
|---|---|
| Moc | 4KW |
| Woltaż | 220 V |
| System chłodzenia | chłodzenie wiatrem |
| Wymiary wewnętrzne | 400X500X400 mm |
| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Wymiar wewnętrzny | S600XH750XD500 (mm) |
| Wymiar zewnętrzny | S1200XH1900XD1150 (mm) |
| Niska temperatura | 0 ℃ |
| Wysoka temperatura | 150 ℃ |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |