| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 15kw |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 20 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 18kW |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 20 kW |
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Otwór testowy | Dia. Śr. 50mm 50mm |
| Moc | 20 kW |
|---|---|
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Otwór testowy | Dia. Śr. 50mm 50mm |
| Interfejs komunikacyjny | RS232, R485 |
| Zakres temperatur | -70~150°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% RH |
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ° C. |
| Dokładność wilgotności | ±3,5% |
| Jednolitość temperatury | ±2°C |
| Moc | 20kW, elektroniczny |
|---|---|
| Klasa ochrony | ip55 |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |
| Moc | 15kw |
|---|---|
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |
| Zakres temperatur | -70~200C |
| Oprogramowanie | TT-5166 |
|---|---|
| interfejs | USB/RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 450kg |
| Temperatura | -70-150℃ |
| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 20 kW |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |