| Dokładność | ±1% |
|---|---|
| Moc | 30KW |
| Woltaż | 380 V |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 2000*Wys.2000*Gł.2000mm |
| Tom | 8000L |
| Zakres temperatur | RT+10°C~80°C (opcjonalnie 80°C ~150°C) |
|---|---|
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Rozdzielczość temperatury | 0,1 ℃ |
| Jednolitość temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Szybkość wzrostu temperatury | 0,1 ~ 3,0 (°C/min) |
| Wymiar wewnętrzny | Wielkość na zamówienie |
|---|---|
| Funkcja | Test wilgotności temperatury |
| Zakres temperatury | -70~150C |
| Zakres wilgotności | 20 ~ 98% wilgotności względnej |
| półka na próbki | Opcjonalnie |
| Zakres temperatur | -40°C~150°C |
|---|---|
| Rozdzielczość temperatury | ±0,1°C |
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ° C. |
| Jednolitość temperatury | ±2°C |
| Zakres wilgotności | 20%~ 98%RH |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | S2000xW2000x1000 mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 2500kg |
| Moc | 20 kW |
|---|---|
| Woltaż | 380 V |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Prędkość ogrzewania | 3°C/min |
| Prędkość chłodzenia | 1°C/min |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | 2000x2000x2000mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 200 kg |
| Wymiar wewnętrzny | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Funkcja | Test klimatu starzejącego się |
| Zakres temperatury | -70~150C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Zasilanie | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| Ciśnienie trzpienia | 0,0 kg/cm ~ 2,0 kg/cm (+101,3 Kpa) |
| Zakres temperatur | 100°C~135°C |
| Ciśnienie względne | Wyświetl wartości na manometrze |
| Ciśnienie absolutne | 100 Kpa + wartości wyświetlane |