| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 800 KG |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | 3 oś |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| Nazwa produktu | Wytrząsacz elektrodynamiczny |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Nazwa produktu | Wytrząsacz elektrodynamiczny |
|---|---|
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2000 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2000 Hz |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| ciężar ruchomej cewki | 14 kg |
|---|---|
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Tryb | Wyszukiwanie sinusoidalne, losowe, szokowe, rezonansowe i zatrzymanie |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 g |