| Strefa testowa | 1500L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 180 stopni |
| Wytrząsarka wibracyjna | 3KN ~ 100KN w zależności od potrzeb |
| Moc | 380V |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Zasilacz | AC380V |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 75mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Norma testowa | norma iec 60068 |
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Funkcja | Test drgań sinusoidalnych |
|---|---|
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Norma testowa | ISO 16750-3 |
| Wibracja | 3 osie |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skaker | Wytrząsarka wibracyjna |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25 |