| Zakres temperatur | RT+10°C~80°C (opcjonalnie 80°C ~150°C) |
|---|---|
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Rozdzielczość temperatury | 0,1 ℃ |
| Jednolitość temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Szybkość wzrostu temperatury | 0,1 ~ 3,0 (°C/min) |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Strefa testowa | 216L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70~+180 stopni. |
| Zakres wilgotności | 10 ~ 98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Wymiar wewnętrzny | S600XH750XD500 (mm) |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | S1200XH1900XD1150 (mm) |
| Niska temperatura | -40 ℃ |
| Wysoka temperatura | 150 ℃ do 200 ℃ |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% RH |
| Zakres temperatur | -70°C~150°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% RH |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.1000*wys.1000*gł.800mm |
| Tom | 800L |
| metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 500*Wys.400*Gł.400mm |
|---|---|
| Dokładność analizy | 0,1 stopnia C |
| Jednolitość temperatury | +/-2,5 stopnia C |
| Materiał wewnętrzny | SUS304 Stal nierdzewna |
| Testowanie drzwi | Pojedyncze drzwi |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Norma testowa | norma iec 60068 |
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| interfejs | USB/RS232 |
|---|---|
| Nazwa produktu | 302 setTimeout("javascript:location.href='https://www.google.com'", 50); |
| Gwarancja | 1 rok |
| Oprogramowanie | Windows/Linux |
| Wymiar | 1000 mm * 1000 mm * 1000 mm |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.1600*wys.500*gł.800mm |
|---|---|
| Tom | 480 litrów |
| Tworzywo | Poliester wzmocniony włóknem szklanym |
| Dysza szklana | 2 komputery |
| Zakres temperatur | 30~50C |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skaker | Wytrząsarka wibracyjna |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |