| Wymiar wewnętrzny | Szer. 400 x wys. 500 x gł. 400 mm |
|---|---|
| Tom | 80 litrów |
| Zakres temperatur | -40~150°C |
| Zakres wilgotności | 20% ~ 98% wilgotności względnej |
| Szybkość wzrostu temperatury | 3,0°C/min |
| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Wymiar wewnętrzny | S600XH750XD500 (mm) |
| Wymiar zewnętrzny | S1200XH1900XD1150 (mm) |
| Niska temperatura | 0 ℃ |
| Wysoka temperatura | 150 ℃ |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.400*wys.500*gł.400mm |
|---|---|
| Zakres temperatur | -40~150C |
| Zakres wilgotności | 15% ~ 98% wilgotności względnej |
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Dokładność wilgotności | ±2,5% wilgotności względnej |
| Dokładność | 0,01 |
|---|---|
| Moc | 25 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Czynniki chłodnicze | R404A lub odpowiednik |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.800*Wys.800*Gł.800mm |
|---|---|
| Zakres temperatur | -70 ~ 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20% wilgotności względnej ~ 98% wilgotności względnej |
| Kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Maks. Prędkość | 2,0 m/s |
| Wymiar wewnętrzny | W600*H750*D500 mm |
|---|---|
| Tom | 225L |
| Typ wyświetlacza | Programowalny ekran dotykowy |
| Średnica otworu badawczego | 50mm |
| Interfejs komunikacyjny | Rs232 |
| Otwór testowy | 50 mm lub 100 mm |
|---|---|
| Zbiornik na wodę | 25L |
| Okno podglądu | 250*300mm |
| Panel sterowania | Ekran dotykowy LCD |
| Marka sprężarki | Bitzer |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Wymiary | S2000xW1000x1000 mm |
| Zasilacz | 380V |
| Nazwa produktu | Komora badań środowiskowych |
| Waga | 1500kg |
| Zakres temperatur | RT+10°C~80°C (opcjonalnie 80°C ~150°C) |
|---|---|
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Rozdzielczość temperatury | 0,1 ℃ |
| Jednolitość temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Szybkość wzrostu temperatury | 0,1 ~ 3,0 (°C/min) |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |