| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| Zakres częstotliwości (HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Znamionowa siła sinusoidalna | 1000~350000 |
| Maksymalne obciążenie | 70 ~ 4500 kg |
| Ruchoma cewka | 2,5 ~ 300 kg |
| siła sinusoidalna | 3000n ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730*550*650 mm l*w*h lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300 mm |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Moc | AC380V, 3 fazowe linie |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Standard | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. przemieszczenie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |