| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6KN |
|---|---|
| Standard | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe, opakowania |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Moc | 380 V, 3 fazy |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Wibracja | wibracje pionowe |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Wibracja | wibracje pionowe |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 85MM |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |