| Maksymalne przemieszczenie | 2,5 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V AC, 50/60 Hz |
| Waga | 200 kg |
| Maksymalne przyspieszenie | 50g |
| Maksymalna prędkość | 2,5 M/s |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 65 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| Siła | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Aplikacja | Opakowanie |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 65 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 600 kg |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Standardowy | UL 1642 |
| Władza | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Zastosowanie | akumulator, części samochodowe |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | pakiet baterii |
| spełniać normy | IEC62133 |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| Tryb wibracji | Losowe przemiatanie sinusoidalne |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | IEC62133 |
| kierunek wibracji | wibracje poziome i pionowe |
| maks. przemieszczenie | 51 mm |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |