| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Ładowanie | 500 KG |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 80 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| Ładowność | 50 kg |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 20 Hz do 2000 Hz |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 200 kg |
| Model | wstrząsarka wibracyjna o wysokiej częstotliwości |
| Maksymalna prędkość | 2,5 M/s |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiary | 1000 mm x 1000 mm x 1000 mm |
| Poziom hałasu | Mniej niż 70 dB |
| Maksymalne przemieszczenie | 2,5 mm |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Bezpośrednio | x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |