| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| Max. | 1,8 m / s |
|---|---|
| Ruchoma cewka | 3,5 ~ 90 kg |
| Kierunek wibracji | Oś X, Y, Z. |
| Podanie | LED, akumulator, części samochodowe |
| moc | AC380V, 3 FAZY 5 LINII (lub niestandardowe) |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| załadunek | 270 kg |