| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Trzy kierunki |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| sinusoidalna siła | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8m/s |
| przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 800 kg |
| Aplikacja | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Woltaż | 380 V. |
| Świadczona usługa po sprzedaży | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Zastosowanie | Akumulatory motocyklowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Siła wstrząsania | 3KN |
| Standardowy | IEC 60095-7 |
| Zakres częstotliwości | 3~3500 Hz |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Znamionowa siła sinusoidalna | 20000n |
| Znamionowa siła losowa | 20000n |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Przyśpieszenie | 100G |
| Aplikacja | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| woltaż | 380 V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, sprzęt elektroniczny, motoryzacyjny, części zamienne, elektronika, lotni |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |